You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

משפצים או מעצבים מחדש?

תהליך עיצוב הפנים נועד כדי להשלים את מראה הבית או חלק מחדריו ברמה הדקורטיבית והפונקציונלית, כך שיתאימו במדויק לרצונות והצרכים של המתגוררים בו. העיצוב נשען על סגנונות שונים ומגוונים שאותם אני נדרשת להכיר, לאפיין ולזהות, על היכרות מעמיקה עם חנויות, ספקים ובעלי מקצוע שונים וגם על יכולת להתעדכן וללמוד באופן אישי על כל מה שמתחדש בארץ ובעולם בענפי העיצוב והבניה. כל הפרקטיקות הללו מתווספות לידע מקצועי וניסיון רב שכבר צברתי בשטח, המובילים להגשמת חלומם של אנשים המשפצים, מחדשים או בונים את ביתם ברגעים אלה ממש. אני מתכננת ומעצבת הן בתים רחבי ידיים והן דירות קטנות ומשתמשת בידע שצברתי כדי להפיק רעיונות יצירתיים לעיצוב ותכנון הבית. אני מקפידה לשאול את כל השאלות הנכונות, שיכוונו את הלקוחות להבנה מלאה ושלמה של המראה שברצונם ליצור. התשובות יובילו אותי למסקנות מקצועיות בנוגע לצרכים והשאיפות של בעלי המקום ביחס לגימור הסופי של הבית.

מה החזון שלכם?

הפגישה הראשונה בינינו מתבצעת לצורך היכרות ובירור כל הצרכים שלכם. במפגש זה אוכל לשמוע הכל על החלומות, הרעיונות, הדרישות ומסגרת התקציב. אם מדובר בדירה חדשה שנרכשה מקבלן וטרם הסתיימה בנייתה, יצירת פרוגרמה (תוכנית העבודה) שתתבצע בהמשך, תתבסס על תוכניות הבניה וביקור באתר. אם מדובר בדירה קיימת לפני שיפוץ או שינוי משמעותי, זהו השלב שבו אשאל אתכם שאלות שמהן ניתן להסיק פרטים חשובים ותובנות. בהמשך ייבחנו גם הסגנון האהוב עליכם, או הקונספטים השונים שיתאימו למראה הפנימי. תוכלו לקבל ממני רעיונות והשראה ולבחור לכל חלל את השפה המתאימה לו.

יצירת הדמיה וירטואלית

למעצבי פנים קיימת חשיבה מסתעפת. במילים אחרות, הם מסוגלים לחשוב על מספר אופציות תכנון עבור אותו החלל ולתרגם כל אופציה למספר סגנונות אפשריים. הדמיה איכותית תלת-מימדית תשקף לכם באופן ריאליסטי את הרעיונות שהתוויתי לגבי החללים, הצורה, המרקמים והגוונים, מיקומי הרהיטים ועוד. ההדמיה נוצרת לאחר שאספתי את כל נתוני הפגישה לכדי מספר סקיצות שעליכם להחליט מביניהן על הרעיון הטוב ביותר. בחירת הרעיון איננה חייבת להיות מיד, אך רצוי שלא לדחות את קבלת ההחלטות ולהתלבט לזמן ארוך מידי, כדי לא לעכב את הפרויקט. לאחר מכן אתלווה אליכם לחנויות השונות ונוכל להחליט יחד על בחירת החיפויים, המרקמים, הרהיטים, הכלים הסניטריים, המשטחים, המרצפות ועוד. אם התקיימו בשלב זה שינויים מאלו שהוצגו בהדמיה, נחזור אליה ונשלב בה את הבחירות המדויקות.

יצירת פרוגרמה

זהו השלב שבו הסקיצה הנבחרת "תרד" לתוכנית מפורטת שבה נכללים כל תהליכי הבניה וההריסה, התשתית, המערכות, הריצוף, חשמל, תכנון תאורה, תכנון המטבח, תוכנית צבע וכלל הפעולות הנדרשות עבור הקבלן המבצע. בשלב זה חלק התכנון העיקרי כבר מאחורינו וכעת נוכל להתמקד ברכישות. בהתבסס על העמדת הריהוט והסגנון העיצובי, ניצור רשימת קניות ולסייר בחנויות שבהן ידוע לנו מראש שנמצא פריטים מתאימים. עלינו לבחור את חומרי הגמר (חיפויים, צבעים, מרצפות), את הכלים הסניטריים (אסלות, ברזים, כיורים), הריהוט, גופי התאורה ועוד. תהליך עיצוב הבית הוא חוויה מעצימה ומהנה. חשוב שנעבור אותה בדרך של שלום, תקשורת טובה ושיתוף לגבי כל נושא שעולה. כך אוכל תמיד לחשוב עבורכם על פתרונות מתאימים נוספים ולהגיע לתוצאה איכותית, בלתי מתפשרת, שתהיו שלמים איתה ומרוצים ממנה עד הקצה.

צרו קשר


    דילוג לתוכן