צור קשר

או חייג: 052-2475006

שירותי עיצוב

הום סטיילינג

home-stylingלהלביש מחדש את הבית זו הזדמנות לתת לאנרגיה חדשה לזרום בבית ולטהר כל פינה. זו הזדמנות להביט מין הצד ולראות נקודת מבט מעניינת, כיצד פנים הבית משקף היבטים נוספים בחיים.

הום סטיילינג כולל:

בחירת רהיטים

בחירת רהיטים ותכנון פרטי ריהוט בראייה של עיצוב פנים אינטואיטיבי, פירושה לזרום עם תחושות דיירי הבית, לעצב ולתכנן פרטי ריהוט מותאמים אישית, הרהיטים משמשים אותנו לעיתים כמה עשורים, רהיטים איכותיים ימשיכו להתקיים גם אחרינו, ולספר את הסיפור שלנו.

בחירה והתאמה של ציבעי קירות

צבעי הקירות עשויים להשפיע בן רגע על התפיסה העיצובית וליצור אווירה נעימה להפליא, צבעים מאפשרים טעינה ואיזון אנרגטי. כאשר האנרגיה שלנו במצב מאוזן אנחנו מרגישים טוב, מרגישים שמחה ויציבות,נהנים ממחשבה ממוקדת, ומשינה טובה. אך כאשר אנחנו מרוקנים או לא מאוזנים אנחנו חשים עייפות, חולשה, כאבים, מתח, עצב, עצבנות.  צבעים יוצרים טעינה אנרגטית ומילוי של הגוף במשאבים חדשים המסייעים באיזון גוף ונפש. החיבור בין צבע ואדם יהיה אינטואיטיבי ומושפע אך ורק מתחושות טובות ומעצימות שימלאו את המאגרים וישמרו על איזון גוף ונפש.

עיצוב תאורה

בחירה והתאמת תאורה נכונה יכולים לעשות את כל ההבדל. ישנם סוגים רבים של תאורה והם כוללים בין היתר גם תאורת תקרה, תאורת קיר, תאורה סמויה, תאורה שקועה ועוד. את מקורות התאורה חשוב לתכנן עוד בשלב הראשוני של עיצוב ותכנון החלל, הן בכדי שישתלבו בצורה אסתטית עם פריטי הריהוט והאלמנטים העיצוביים הנוספים, והן בכדי שבעלי המקצוע יוכלו להתאים עבורם מבעוד מועד את נקודות החשמל הנחוצות. בחירה נכונה של תאורה תיצור אווירה משלימה ותספק הן את הצרכים הפונקציונאליים של הדיירים והן את הפן האסתטי וההרמוני שמעניק לנו האור.

Accessibility
Close