צור קשר

או חייג: 052-2475006

שירותי עיצוב

אודות

aboutשמי סיון, בשנת 2000 התחלתי את עבודתי כמעצבת פנים. אני אוהבת את עבודת העיצוב, אני אוהבת יופי, פשטות, חומרים טבעיים, צבעים בהירים והרמוניה.

בתחילת דרכי כמעצבת, במשך שנים תכננתי ועיצבתי רהיטים ומטבחים בסגנונות שונים עבור מפעל הרהיטים ‘רהיטי מרום’. בתיק העבודות שלי מאותה העת ניתן למצוא גם שלל פרגולות אשר עיצבתי, מדרגות עץ ומעקות, חדרי ילדים, חדרי שינה, מזנונים, חדרי עבודה ועוד.
זו הייתה תקופה מעניינת, מפרה ומלאת השראה, בה חייתי את הנגרייה, על ריח העץ והנסורת אשר עמדו בה באופן תמידי, ועל שלל הלקוחות הצבעוניים אשר עבורם תכננתי חדרים ורהיטים.

עם השנים הרחבתי את עבודתי, עיצבתי בתים, דירות ועסקים. אני מאמינה שבית משקף את מי שחי בו ואת אורח החיים שלו, על כל גווניו, ולכן עליו להתאים לו. בית אמור להעניק לנו נועם, יופי, נוחיות ביטחון ושלווה.

לכל בית ולכל דירה ישנה אנרגיה מיוחדת במינה, אנרגיה שמספרת את סיפורו של הבית וסיפורם של דייריו. הבתים של כולנו סופגים עם השנים שינויים רגשיים, מאירועים משמעותיים שעוברים עלינו בחיינו, משמחות וכעסים ושלל רגשות,
בשנים האחרונות חשתי צורך לשלב רוח בעולם החומר, מתוך הבנה שקיימת אנרגיה גם בין קירות הבית, ושאנרגיה חיובית, חיונית לשמירה על בריאות ואושר בני הבית.

התחלתי יותר ויותר לעצב דרך הרגש והאינטואיציה. בית, הרי משקף את עולמם הפנימי של הדיירים, האירועים שהשפיעו על חייהם, זיכרונות צרובים, תפיסת עולמם. יותר ויותר רציתי לדעת ולהבין את האנשים איתם עבדתי ולהתבונן על חייהם מדרך חדשה ושונה ממה שהכרתי.

עיצוב הפנים הפך יותר ויותר אינטואיטיבי עבורי, כזה שלא מושפע ממכתבי האופנה והטרנדים בתחום עיצוב הפנים בארץ ובעולם, לכל אחד מאתנו יש זיכרון, יש געגוע, לכל אחד יש חלומות, רצונות כוונות, אין טוב ואין רע, היופי נמצא בכל מקום.
אשמח לצאת אתכם למסע מרתק בדרככם לעיצוב הבית, בדרך אינטואיטיבית שתפגיש אתכם עם שפע האפשרויות שיש ליקום להציע.

פועלת באהבה באזור תל אביב והמרכז ובאזור הצפון: חיפה והקריות, מושבי חוף הכרמל, זיכרון יעקוב, בנימינה, כרכור, יישובי עמק חפר, יוקנעם, טבעון רמת ישי, וכלל עמק יזרעאל.

צרו עימי קשר ונצא לדרך כבר עכשיו

Accessibility
Close